کرمان ، سیرجان، انتهای خیابان سعدی،پلاک 135

موفقیت شرکت نظم آوران صنعت ومعدن گل گهر در جشنواره نظام پیشنهادات گل گهر

به گزارش روابط عمومی در آیین اختتامیه چهارمین جشنواره نظام پیشنهادها که با حضور مدیرعامل ،اعضای هیئت مدیره،مدیران،معاونین و مدیران عامل شرکت های منطقه معدنی و صنعتی گل گهر در محل سالن پردیس امید گل گهر برگزار گردید .

شرکت نظم آوران صنعت و معدن گل گهر به عنوان شرکت پیشرو و جناب آقای مهندس حمید کیانی به عنوان حامی برتر تقدیرشد.
از همکاران شرکت آقایان مهندس جعفررفیعان ، حسن صادقی،ضرغام شول، سبحان سعادت،جواداسلام لو،سیدمرتضی حسینی،مهدی دهقانی،مجتبی خراسانی،مجتبی قاسمی،علی ایرانپور،اسماعیل آزمون، فرهادخوش دامن بعنوان پیشنهاد دوم ازنظر صرفه جویی و برنده یک خودرو شدند.
و آقایان حجت آسمانی و محسن اکبری به عنوان پیشنهاد دهندگان برتر در جشنواره نظام پیشنهادات تقدیر و قدردانی بعمل آمد

لازم به ذکر است در این جشنواره بیش از ۱۰۰۰۰ پیشنهاد ارائه گردید که از این تعداد ۱۴۲پیشنهاد بصورت ویژه در کمیته فنی نظام پیشنهادات بررسی گردید که به هر پیشنهادبر اساس شیوه نامه پاداش تعلق گرفت و به سه پیشنهاد برتر نیز سه خودرو اهدا شد.


 162,    29  مهر  1400 ,   اخبارنظم آوران

نظر دادن

درباره ما

شرکت نظم آوران صنعت و معدن گل گهر ( سهامی خاص ) به شماره ثبت 3934 در تاریخ 16/9/1394 در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده است .با مد نظر قرار دادن سوابق حدود 25 سال بهره برداری در منطقه و ارزیابی و بررسی، تجزیه و تحلیل تجارب فنی و مدیریتی اعم از خدمات پشتیبانی و تخصصی فنی، سهامداران محترم بر آن شدند تا با تأسیس شرکتی که بطور تخصصی متصدی امور بهره برداری و راهبری خطوط تولید در منطقه باشد.

تماس

آدرس : کرمان ، سیرجان، انتهای خیابان سعدی ،نبش خیابان ولیعصر، پلاک 135

 تلفن: 42235706 (034)

 فکس : 89787872 (021)

 دبیرخانه: 41423365 (034)

 پست الکترونیک: info@nazmavaranco.ir