کرمان ، سیرجان، انتهای خیابان سعدی،پلاک 135
جهان فولاد سیرجان

جهان فولاد سیرجان

 طرح احداث آهن اسفنجی یکی از طرحهای فولادی منطقه گل گهر است که بخشی از چشم انداز 5 میلیون تن فولاد 1398 را بر عهده دارد.

توليد نامتوازن در مراحل مختلف زنجيره توليد فولاد کشور، موجب واردات سالیانه حدود 12 میلیون تن شمش فولاد جهت تامين نيازهاي داخلي و خروج ارز زیادی از کشور خارج مي‌شود. برای جبران این کمبود، در راستای برنامه های میان مدت و دراز مدت کشور، شركت مجتمع جهان فولاد سیرجان به شماره ثبت 10290 با سرمایه اولیه ده میلیارد ریال در سال 1388 توسط شرکت توسعه و آبادانی استان کرمان که از شرکت‌های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی صنایع مس ایران است تشکیل شد.

موقعيت ممتاز منطقه گل‌گهر سيرجان و وجود ذخاير عظيم  معادن سنگ آهن گل گهر كه یکی از بزرگترین و غنی ترین معادن سنگ آهن کشور است، و همچنين وجود زیربناهای لازم جهت احداث صنايع مرتبط،  احداث صنايع فولادي در اين منطقه را توجيه‌پذير مي‌نمايد.

با توجه به بررسي هاي به‌عمل آمده، توليد 2 ميليون تن آهن اسفنجي، 2 ميليون تن شمش فولادي و 1 ميليون تن محصولات طويل فولادي در دستور کار اين شرکت قرارگرفت. منابع تامين مالي اجراي پروژه هاي فوق الذکر آورده سهامداران، تسهيلات بانکي، فروش اوراق مشارکت و يا استفاده از فايناس خارجي و یا داخلي  و یا فروش سهام شرکت در بازار بورس خواهد بود


درباره ما

شرکت نظم آوران صنعت و معدن گل گهر ( سهامی خاص ) به شماره ثبت 3934 در تاریخ 16/9/1394 در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده است .با مد نظر قرار دادن سوابق حدود 25 سال بهره برداری در منطقه و ارزیابی و بررسی، تجزیه و تحلیل تجارب فنی و مدیریتی اعم از خدمات پشتیبانی و تخصصی فنی، سهامداران محترم بر آن شدند تا با تأسیس شرکتی که بطور تخصصی متصدی امور بهره برداری و راهبری خطوط تولید در منطقه باشد.

تماس

آدرس : کرمان ، سیرجان، انتهای خیابان سعدی ،نبش خیابان ولیعصر، پلاک 135

 تلفن: 42235706 (034)

 فکس : 89787872 (021)

 دبیرخانه: 41423365 (034)

 پست الکترونیک: info@nazmavaranco.ir